Get Adobe Flash player

Serwis / Naprawa

Turystyka

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Gdów -Wyróżnienie dla wójta Zbigniewa Wojasa

Fundacja Prometeusz Pro Publico Bono uhonorowała wójta gminy Gdów Zbigniewa Wojasa Złotą Odznaką Prometeusza. Organizacja przyznaje wyróżnienia osobom zaangażowanym w pomoc najbardziej potrzebującym i niepełnosprawnym.

Czytaj więcej...

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Wybory Prezydenckie 2015

10 maja br. podejmiemy decyzję kto będzie pełni funkcję Prezydenta RP przez kolejne 5 lat.

informacje:

http://prezydent2015.pkw.gov.pl/

Wieliczka- Kampus

SPORT

LTS Legionovia z wieliczanką Alą Grabką w podstawowym składzie zdobyła tytuł Mistrza Polski Juniorek w siatkówce dziewcząt. Drużyna z Legionowa pokonała w finale w pasjonującym pojedynku zespół KS Pałac Bydgoszcz. Wspólnie z nimi na podium stanęły siatkarki klubu Budowlani Łódź. Mecze rozegrano w Kampusie Wielickim, który na pięć dni zamienił się w arenę polskiej siatkówki. Wszystko za sprawą ośmiu najlepszych w Polsce w tej grupie wiekowej zespołów.

Czytaj więcej...

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wieliczce

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wieliczce zaprasza na bezpłatne szkolenie warsztatowe „E-deklaracje. PIT przez Internet”. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Wieliczce, ul. Zamkowa 2, 24 kwietnia 2015 r. w godzinach 10:00 -12:00 w sala obsługi na parterze.

 

Wieliczka - Ostrzeżenie meteorologiczne

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje, że od godziny 02:00 dnia 22.04.2015 r. do godz.07.00 dnia 22.04.2015r. prognozuje się spadek temperatury miejscami do -1°C, przy gruncie do -2°C.

 

Kłaj - Co to opłata adiacencka?

Co to opłata adiacencka?

Opłata adiacencka to opłata, którą ponosi właściciel lub użytkownik wieczysty nieruchomości, której wartość wzrosła na skutek wybudowania urządzeń infrastruktury technicznej  (są to urządzenia wodociągowe, kanalizacyjne, ciepłownicze, elektryczne, gazowe i telekomunikacyjne oraz drogi). Jest ona sposobem partycypacji właścicieli nieruchomości w kosztach budowy infrastruktury technicznej. Przyłącz każdy mieszkaniec ma obowiązek wykonać we własnym zakresie. Naliczenie opłaty adiacenckiej jest uniezależnione od faktycznego korzystania z wybudowanej infrastruktury.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na promocję „Kroniki Gdowa”

Już 25 kwietnia (sobota) o godz. 17:00 zostanie uroczyście zaprezentowana „Kronika Gdowa” autorstwa Piotra Gumułki. Książka opowiada o dawnym życiu gdowian, a ostatnie zapiski autor poczynił w niej w latach 60-tych XX wieku.

Czytaj więcej...