Get Adobe Flash player

Turystyka

 

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

 

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Kopalnia Soli - Strauss w solnych podziemiach

Najbliższy koncert z cyklu „Popołudnie ze Straussem” odbędzie się już w niedzielę 28 września 2014 r. o godz. 16.00 w kopalni soli. Porywający repertuar zaprezentują Witold Wrona – tenor i Grażyna Mądroch – sopran. Rok w rok geniusz muzyczny austriackiego dyrygenta, skrzypka i kompozytora gromadzi setki osób, zasłuchanych w jego muzyce.

Czytaj więcej...

Miasto Solne - Wystawa Motocykli Klasycznych

III Wystawa Motocykli Klasycznych w dniach 20 – 21 września 2014 r. od godziny 10.00 do godziny 18.00. Wystawa będzie miała miejsce w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym „Solne Miasto” ul. Tadeusza Kościuszki 15. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Gdów - Szczęśliwa trzynastka

Na 13. miejscu w wykazie przedsięwzięć planowanych na lata 2015-2020 w Województwie Małopolskim została wpisana inwestycja pn. „Obwodnica Gdowa - etap II”. Zadanie przewiduje budowę ok. 2-kilomerowego odcinka drogi w kierunku Łapanowa oraz powstanie nowego mostu na Rabie.

Czytaj więcej...

Kłaj -Wielkie wyróżnienie dla Spółdzielni Socjalnej

Z przyjemnością informujemy, że kapituła konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej nominowała naszą Kłajowską Spółdzielnię Socjalną  „Krok do przodu” do nagrody Debiut Roku 2014,  jako jedną z dwóch małopolskich spółdzielni.  Ostateczny werdykt kapituły poznamy wkrótce.

Czytaj więcej...

Wieliczka - Portal Wirtualny Kraj

Miło nam poinformować o nowej formie zwiedzania naszego miasta.