Get Adobe Flash player

Serwis / Naprawa

Turystyka

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Biskupice- Rada Gminy zaprasza na spotkanie

Radny Gminy Biskupice Damian Pilch oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na spotkanie z cyklu: „Razem bezpieczniej” w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

Czytaj więcej...

Potyczki ekologiczne podsumowane

W Cinema Park Bonarka rozdano nagrody laureatom piętnastej edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową w Trąbkach oraz Gimnazjum w Niegowici.

Głównym celem konkursu już od wielu lat jest propagowanie wśród uczniów wiedzy ekologicznej, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań przyrodniczych, uwrażliwianie na piękno otaczającego nas świata oraz zwrócenie uwagi na konieczność ochrony środowiska.

Czytaj więcej...

Wieliczka -Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

WIELICZKA ZAPRASZA!9. Memoriałowi Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce będą w najbliższy weekend towarzyszyć liczne dodatkowe atrakcje. Przewidziano m.in. występy grupy driftingowej. W tym gronie być może znajdzie się również niepełnosprawny zawodnik Bartosz Ostałowski, który już wcześniej dawał w Wieliczce popisy swoich nadzwyczajnych umiejętności.

Czytaj więcej...

Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce

Zapraszają na dzień otwarty

31 marca (wtorek) o godzinie 10:00 Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce zaprasza na dzień otwarty. W Zespole Szkół działa: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła specjalna przysposabiająca do pracy.

W programie: występ artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły, prezentacja oferty edukacyjnej, zwiedzanie kampusu wielickiego, udział w zajęciach otwartych, indywidualne konsultacje z logopedą, psychologiem i pedagogiem. 

Czytaj więcej...

Wieliczka - Wybory sołtysów, członków rad sołeckich oraz członków rad osiedli Miasta i Gminy Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Artur Kozioł, informuje, iż na podstawie § 19 ust. 2 statutów sołectw Gminy Wieliczka oraz na podstawie § 30, ust. 2 statutów osiedli Miasta Wieliczka, zarządza się wybory sołtysów, członków rad sołeckich oraz członków rad osiedli

 na dzień 26 kwietnia 2015 r.

Wybory odbywać się będą w godzinach

od 8.00 do 18.00.

 Szczegółowe informacje dotyczące wyborów znajdują się w zamieszczonych poniżej załącznikach.

Czytaj więcej...

Koźmice Wielkie - Koźmickie Śniadanie

Dyrektor i nauczyciele Gimnazjum w Koźmicach Wielkich, Rodzice i uczniowie klasy II A, Rada Rodziców, Fundacja "Wygrajmy Siebie" oraz Miasto i Gmina Wieliczka zapraszają na I Koźmickie Śniadanie, które odbędzie się w niedzielę 29 marca br. o godzinie 10:00 w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich.

 Udział w I Koźmickim Śniadaniu jest całkowicie bezpłatny!

 W imieniu Organizatorów - Zapraszamy!

Gmina Wieliczka - budowa sal gimnastycznych

Trwają intensywne prace związane z budową kolejnych sal gimnastycznych w naszej gminie. Nowe sale powstają przy Szkole Podstawowej w Golkowicach oraz przy Szkole Podstawowej w Raciborsku. Powstawanie takich obiektów znacznie poprawi bazę sportową w naszej gminie.

Czytaj więcej...