Get Adobe Flash player

Serwis / Naprawa

Turystyka

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Wybierz zdrowie i urodę

Jestem dyplomowaną kosmetyczka, ukończyłam szkołę kosmetyczną jak również wizaż i stylizację.Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Artystycznym. Moją pracę można było za obserwować na Mistrzostwach, targach kosmetycznych w Warszawie        i Krakowie, w telewizji TVN, przy współpracy z agencjami modelek i prywatnymi sesjami zdjęciowymi. Jeśli chodzi o kosmetykę profesjonalną interesuje się głównie sprawdzonymi zabiegami dającymi efekty i bezpieczeństwo moich klientów.

                                 http://dabracosmetic.pl/

Nabór wniosków na dofinansowanie kosztów nauki w programie „INDEX”

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zachęca do składania wniosków w programie „INDEX”, skierowanym do niepełnosprawnych studentów oraz uczniów szkół policealnych.

 http://www.wieliczka.eu/pl/201129/13284/nabor-wnioskow-na-dofinansowanie-kosztow-nauki-w-programie-%E2%80%9Eindex%E2%80%9D.html

Program ma na celu pomoc w zdobyciu wykształcenia przez osoby niepełnosprawne oraz przygotowanie osób niepełnosprawnych, poprzez stałe podwyższanie kwalifikacji, do rywalizacji o zatrudnienie na otwartym rynku pracy.


Wnioski przyjmowane są w terminie od 6 do 28 lutego 2017 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Wieliczce, w Zespole ds. Profilaktyki, Ochrony Zdrowia i Osób Niepełnosprawnych przy ul. Pocztowej 1, pok. 8, w godz. 9.00 – 16.00. Pracownicy Urzędu chętnie odpowiedzą na Państwa pytania pod nr telefonu 012 26-23-316 oraz będą służyć pomocą przy wypełnianiu wniosków.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Krystyną Mirek


Spotkanie odbędzie się 3 marca 2017 roku, o godz. 18:00, w sali na poddaszu wielickiej biblioteki. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona - obowiązuje rezerwacja miejsc (tel. 12 278 30 75 wew. 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz osobiście w Dziale Literatury Pięknej).

Czytaj więcej...

Szkolenie -wstęp wolny

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wieliczce oraz Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce zapraszają na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w dniu 16 lutego 2017 r., o godzinie 11:00 w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce przy ul. Limanowskiego 11

Czytaj więcej...

Idą Święta!

                                   Wesołych Świąt

Ciepłych, spokojnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia

oraz sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku

                                     życzą

        Zarząd Stowarzyszenia” Teraz Wieliczka”