Get Adobe Flash player

Turystyka

 

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

 

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Wieliczka - Portal Wirtualny Kraj

Miło nam poinformować o nowej formie zwiedzania naszego miasta.

Portal Wirtualny kraj opublikował materiały graficzne na temat Wieliczki

Czytaj więcej...

Witaj Szkoło!

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

 Już w poniedziałek 1 września rozpoczynamy z Państwem nowy rok szkolny 2014/2015. Nasi przedstawiciele wraz z zespołem wsparcia technicznego w okresie wakacyjnym zakończyli wiele prac związanych z modernizacją sal komputerowych, językowych oraz systemów interaktywnych.Jeszcze raz sprawdził się nasz program pomocowy pt. „Opiekun Szkoły Cyfrowej” to właśnie w ramach tego programu udzieliliśmy wsparcia

Czytaj więcej...

Podstolice - Dożynki Gminne

Mieszkańcy Podstolic, Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Wielicka Wieś", Rada Sołecka Podstolic, Koło Gospodyń Wiejskich Podstolice, Stowarzyszenie Na Rzecz Ekol-Rozwoju Wsi Podstolice zapraszają na DOŻYNKI GMINNE W PODSTOLICACH, które odbędą się 31 sierpnia 2014 r. w Podstolicach.

Czytaj więcej...

Niepołomice - Firma Clif

Podejmujemy wciąż nowe działania, aby spełnić daną mieszkańcom obietnicę, o tym że firma Clif do końca stycznia 2015 opuści teren gminy Niepołomice. 

Czytaj więcej...

Podłęże

31 sierpnia w Podłężu odbędą się uroczystości związane z odsłonięciem pomnika upamiętniającego ofiary II wojny światowej z terenu Parafii Podłęże.

Czytaj więcej...

Tomaszkowice "Smaki dzieciństwa - ciasto drożdżowe"

"Smaki dzieciństwa - ciasto drożdżowe" - impreza plenerowa połączona z bezpłatną degustacją i atrakcjami dla najmłodszych. Tegoroczna impreza rozpocznie się już o godz.15.00 w Tomaszkowicach - Park Kultury i Wypoczynku.

Czytaj więcej...

PRACA

Dział Serwisu – Dealer TOSHIBA


Poszukujemy Pracowników do Działu Serwisu na stanowisko

Technik/Inżynier Serwisu

Czytaj więcej...