Get Adobe Flash player

Turystyka

 

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

 

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Wieliczka - Mecz bokserski

Klub Sportowy „Górnik” Wieliczka serdecznie zaprasza na międzynarodowy mecz bokserski Wieliczka vs Lwów, który odbędzie się 18 października 2014 r.  (sobota) o godz. 18.00 w hali sportowej Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego „Solne Miasto”.

Czytaj więcej...

Wieliczka - Małopolska Arena Lekkoatletyczna została Sportowym Obiektem Roku 2014!

9 października 2014 w Centrum Olimpijskim w Warszawie - siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Burmistrz Wieliczki, Artur Kozioł wraz z zastępcą ds. Strategii i Rozwoju – Łukaszem Sadkiewiczem, odebrali prestiżowe wyróżnienie w konkursie Budowniczy Polskiego Sportu w kategorii Sportowy Obiekt Roku 2014, którym została Małopolska Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce. Wyróżnienie wręczyli sportowcy: Marian Woronin, Andrzej Supron oraz Jacek Wszoła.

Czytaj więcej...

Ruszyła nowa linia autobusowa z Wieliczki do Krakowa

  LINIA 224

Przystanki wyznaczone są na trasie nowej linii autobusowej numer 224 z Wieliczki do Krakowa. Podobnie jak pozostałe autobusy z Wieliczki do Krakowa nowy o numerze 224 rozpoczyna swoją trasę na pętli autobusowej na os. Wincentego Pola, miejscem docelowym obranej trasy będzie Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

Czytaj więcej...

Wieliczka - Spowiednik duszy już 8 października

prof. dra hab. Franciszek Ziejka

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zaprasza na wykład prof. dra hab. Franciszek Ziejka pt. „Żeromski-spowiednik duszy narodu polskiego” w ramach projektu edukacyjnego „Ucz się u mistrzów”. Na wykład zapraszamy uczniów wielickich szkół średnich, a także tych mieszkańców gminy Wieliczka, którzy fascynują się literaturą oraz językiem polskim.

Czytaj więcej...