Get Adobe Flash player

Serwis / Naprawa

Turystyka

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Projekt FIO Małopolska Lokalnie - Kłaj

Przystąp do projektu FIO Małopolska Lokalnie i skorzystaj z możliwości pozyskania mikrodotacji

  • Działasz w młodej organizacji pozarządowej?
  • Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje?
  • Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności?

Chcesz wzmocnić swoją organizację?

Przystąp do projektu FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE
i skorzystaj z możliwości pozyskania mikrodotacji do 5000 zł!

Jak to zrobić?

Czytaj więcej...

Wieliczka US - Ostrzeżenie i zaproszenie na Dzień Otwarty

Urząd Skarbowy w Wieliczce zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 7 marca (sobota). Ponadto, US przestrzega podatników przed dokonywaniem wpłaty za zgłoszenie rozpoczęcia działalności gospodarczej do CEIDG.

Podczas Dnia Otwartego w godzinach 9:00 - 13:00 (w siedzibie urzędu na parterze) zostanie uruchomione stanowisko wspomagania elektronicznego wysyłania zeznań podatkowych PIT za 2014 rok. W celu skorzystania z tej formy rozliczenia konieczna jest znajomość łącznej kwoty przychodu podatnika wykazanej w zeznaniu za 2013r. Wszelkiej pomocy (w tym również w odnalezieniu w/w kwoty) udzielać będą asystenci ze stanowisk 4, 5, 6 na Sali Obsługi Bezpośredniej.

OSTRZEŻENIE 

Czytaj więcej...

Wieliczka - ZGK komunikat

Dbajmy o nasze środowisko

Uprzejmie przypominamy, że odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady metalowe, można wywozić do Zakładu Gospodarki Komunalnej przy ul. Jedynaka 30 w godzinach : poniedziałek 7:00 – 16:30 , wtorek środa, czwartek, piątek 7:00 – 15:00. Informujemy, że odpady przyjmowane są bezpłatnie.

Zachęcamy mieszkańców do dbania o czyste środowisko.

Gala Sportu Wielickiego

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł zaprasza na Galę Sportu Wielickiego, która odbędzie się w niedzielę 15 lutego o godzinie 17:00 w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” w Wieliczce, ul. T. Kościuszki 15.

W programie :

Czytaj więcej...

Aktywne ferie w Gminie Wieliczka

Dzieci spędzające ferie zimowe w Wieliczce na pewno nie będą się nudzić. Jest wiele propozycji spędzania wolnego czasu. Zabawa połączona z nauką, zajęciami plastyczno- technicznymi i sportem to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez wielickie placówki, takie jak Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Biblioteka, Muzeum, Centrum Kultury i Turystyki oraz Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne „Solne Miasto”.

Czytaj więcej...

Biskupice - ferie nie muszą być nudne!

Od 16 lutego uczniowie z całej Małopolski udadzą się na zasłużony odpoczynek. Jak co roku część dzieci wyjedzie, ale są i takie, które ferie spędzą w domu. By ten czas uprzyjemnić kierownicy świetlic przygotowali różnorodne i ciekawe propozycje dla uczniów.

Harmonogramy zajęć:

Czytaj więcej...

GDÓW - FERIE ZIMOWE 2015

Już za kilka dni rozpocznie się dla uczniów dwutygodniowy czas odpoczynku od zajęć szkolnych. Tym, którzy nie mają zaplanowanych żadnych zimowych atrakcji polecamy ciekawą ofertę spędzenia czasu w naszej gminie.

Bogaty harmonogram zajęć w ferie przygotowało Centrum Kultury w Gdowie. Zaplanowano tam m.in. warsztaty kulinarne oraz taneczne, spotkania z filmem, turnieje, dodatkowe zajęcia plastyczne, wycieczki i wiele, wiele innych. Poza tym, zgodnie z opracowanym planem odbywać się będę wszystkie planowe spotkania - plastyczne, taneczne, muzyczne itd. (na czas ferii odwołane zostają tylko zajęcia z baletu i rytmiki). 

Czytaj więcej...