Get Adobe Flash player

Turystyka

 

 

 

  Informacje turystyczne :

  Wieliczka i okolice

  •  Miejsca sakralne
  •  Malowidło 3D
  •  Aleje Jana Pawła II
  •  Kopalnia Soli
  •  Strefa Płatnego Parkowania

 

Partnerzy

MBM Electronics

Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 73 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 12 278 75 70

Artykuły - wszystkie

Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia czeka na milionowego turystę 2014

26-09-2014 / Kopalnia Soli.

Skrupulatne obliczenia wskazują, że już wkrótce solne progi przekroczy szczególny gość. Najpewniej w przyszłym tygodniu wielicka kopalnia powita milionowego turystę roku 2014.

Na wybrańca losu czeka nie tylko zaszczytny tytuł, ale również atrakcyjne nagrody. Milionowy turysta będzie mógł wybrać spośród czterech różnych propozycji pobytów w Kopalni Soli „Wieliczka”. Skomponowane zostały one tak, by swój scenariusz mogły odnaleźć zarówno osoby pragnące spędzić czas aktywnie, jak i zwolennicy zdrowego wypoczynku. Jest opcja rodzinna, a także zaproszenie na niezapomnianego podziemnego Sylwestra w rytmie gorącej samby.

Warto w najbliższych dniach zwiedzić zabytkową kopalnię. Może to Twój bilet okaże się milionowym?

Kopalnia Soli - Strauss w solnych podziemiach

Najbliższy koncert z cyklu „Popołudnie ze Straussem” odbędzie się już w niedzielę 28 września 2014 r. o godz. 16.00 w kopalni soli. Porywający repertuar zaprezentują Witold Wrona – tenor i Grażyna Mądroch – sopran. Rok w rok geniusz muzyczny austriackiego dyrygenta, skrzypka i kompozytora gromadzi setki osób, zasłuchanych w jego muzyce.

Czytaj więcej...

Miasto Solne - Wystawa Motocykli Klasycznych

III Wystawa Motocykli Klasycznych w dniach 20 – 21 września 2014 r. od godziny 10.00 do godziny 18.00. Wystawa będzie miała miejsce w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym „Solne Miasto” ul. Tadeusza Kościuszki 15. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Gdów - Szczęśliwa trzynastka

Na 13. miejscu w wykazie przedsięwzięć planowanych na lata 2015-2020 w Województwie Małopolskim została wpisana inwestycja pn. „Obwodnica Gdowa - etap II”. Zadanie przewiduje budowę ok. 2-kilomerowego odcinka drogi w kierunku Łapanowa oraz powstanie nowego mostu na Rabie.

Czytaj więcej...

Kłaj -Wielkie wyróżnienie dla Spółdzielni Socjalnej

Z przyjemnością informujemy, że kapituła konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej nominowała naszą Kłajowską Spółdzielnię Socjalną  „Krok do przodu” do nagrody Debiut Roku 2014,  jako jedną z dwóch małopolskich spółdzielni.  Ostateczny werdykt kapituły poznamy wkrótce.

Czytaj więcej...

Wieliczka - Portal Wirtualny Kraj

Miło nam poinformować o nowej formie zwiedzania naszego miasta.